Strona Główna Dojazd do szpitala
Mapka dojazdu do szpitala PDF  | Drukuj |

mapa

Jak dojechać do Szpitala z Dworca PKP/ PKS ?

Z dworca PKP – bezpośrednio: z dworca PKP-Poznań Główny jedziemy autobusem linii pośpiesznej - "L" (kierunek: Lotnisko - Ławica) dwa przystanki,

pośrednio: należy wyjść z dworca PKP-Poznań Główny i kierować się na przystanek przy Moście Dworcowym i tramwajem linii 6 (kierunek Junikowo), jedziemy jeden przystanek i przesiadamy się na ulicy Grunwaldzkiej – (przystanek Bałtyk) na autobus linii 63 (kierunek: Lotnisko-Ławica), na autobus linii 77 (kierunek: Osiedle Kwiatowe) lub autobus linii 48 (kierunek: Lotnisko-Ławica). Jedziemy cztery przystanki i wysiadamy na przystanku przy ulicy Szpitalnej.

Z dworca PKS – należy wyjść z dworca PKS-Poznań i kierować się na przystanek tramwajowy Dworzec PKS i tramwajem linii 6 (kierunek Junikowo), jedziemy dwa przystanki i przesiadamy się na ulicy Grunwaldzkiej – (przystanek Bałtyk) na autobus linii 63 (kierunek: Lotnisko-Ławica), autobus linii 77 (kierunek: Osiedle Kwiatowe) lub autobus linii 48 (kierunek: Lotnisko-Ławica).

Jedziemy cztery przystanki i wysiadamy na przystanku przy ulicy Szpitalnej, bądź korzystamy z autobusu linii pośpiesznej - "L" (kierunek: Lotnisko - Ławica) i jedziemy jeden przystanek.
 

O szczegółach rozkładu jazdy komunikacji miejskiej dowiemy się z Internetu
na stronie MPK-Poznań:
www.mpk.poznan.pl

_CMN_JAVASCRIPT


Główne wejście do szpitala znajduje się od strony ulicy Szpitalnej.

 

 
© 2009 Szpital Kliniczny im. K. Jonschera UM im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu